Aligator: Rabat 30 %

zoo aligator logoSklep Aligator oferuje rabat dla zwierzaków, które zostały u Nas adoptowane. Każdy zwierzak, który zostanie adoptowany z Naszego Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Piotrkowie Tryb. otrzyma w sklepie Aligator rabat na pierwsze zakupy dla zwierzaka.

Zdajemy sobie sprawę, że nowy zwierzak może wymagać wydatków, czasem nawet wysokich. Aligator postanowił pomóc nowym właścicielom adoptowanych zwierzaków, dlatego zapewnia jednorazowo 30% rabatu na zakup akcesoriów dla waszych adoptowanych zwierząt: 30% RABAT zostanie uwzględniony tylko przy pokazaniu umowy adopcyjnej.

Rabat dotyczy wszystkich akcesoriów dla zwierząt, tj: szczotek, szamponów, grzebieni, smyczy, obroży, legowisk, misek, itp.

Jedyne czego będziecie potrzebować to umowa adopcyjna, którą powinniście przedstawić obsłudze w sklepie Aligator, aby uzyskać rabat.
Przed udaniem się do sklepu prosimy, abyście zastanowili się i zrobili listę rzeczy, których może potrzebować Wasz nowy zwierzak. Każde zwierzę ma inne potrzeby, dlatego warto zapytać się w Schronisku, czego może potrzebować zwierzę, które akurat WY wybierzecie. Zastanówcie się również w domu, co może Wam się przydać, abyście mogli jak najlepiej sprawować opiekę nad zwierzęciem. W sklepie pokażcie listę obsłudze, która pomoże Wam w doborze odpowiednich akcesoriów dla Waszego zwierzaka.

Mamy nadzieję, że dzięki udzielonej przez firmę Aligator zniżce będziecie mogli jeszcze bardziej cieszyć się z zakupów i Waszego nowego towarzysza. Zachęcamy do korzystania z oferty sklepu Aligator.

Życzymy udanych zakupów!